2 Niedziela Zwykła – 16.I.2022 r. Ogłoszenia

 2 Niedziela Zwykła – 16.I.2022 r.

  1. Przeżywamy 3-ą niedzielę miesiąca; tradycyjnie w naszej Parafii jest to niedziela zbiórki charytatywnej prowadzonej przez PZC, a na Mszy św. o g. 18.00 – spotkanie dla Kandydatów do S. Bierzmowania…
  2. Od nowego tygodniu Msze św. w dni powszednie będą odprawiane już tylko o g. 18.00. W poniedziałek – wspomnienie Św. Antoniego.
  3. We wtorek 18.01. – rozpoczyna się tzw. Tydzień Ekumeniczny, czyli Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan, który potrwa do 25.01. – święta Nawrócenia Św. Pawła Ap.
  4. W środę – Św. Józefa Pelczara; Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek – Św. Agnieszki; o 15.00 Godzina Bożego Miłosierdzia i adoracja do wieczornej Mszy św… W sobotę – 22.01. – comiesięczny Apel ku czci Św. JP II: na wieczornej Mszy św. poprowadzi go I Róża ŻR.
  6. W Niedzielę – 01. – na Mszy Św. o g. 18.00 – Czuwanie modlitewne ku czci Św. O. Pio – poprowadzi III Róża ŻR…
  7. Po niedzieli zaplanowane zostały spotkania kolędowe na Mszach św. wieczornych – w formule z ubiegłego roku – dla rodzin, które nie przyjmowały kolędowej wizyty domowej; również wg kolejności ulic:… Będzie odprawiana Msza św. w int. tych Rodzin, połączona ze wspólnym kolędowaniem, otrzymaniem pamiątkowego obrazka i możliwością złożenia ofiary na potrzeby Parafii… Pragniemy przy tej okazji serdecznie podziękować wszystkim, którzy te swoje ofiary składają bezpośrednio, czy także poprzez konto parafialne. Serdeczne „Bóg zapłać”! Tegoroczne ofiary z opłatków wyniosły 6 300 zł; połowa z tych ofiar zasiliła konto związane ze sprzątaniem i dekorowaniem kościoła. Ofiary pruszowickie wyniosły 2 tys. zł i przyczyniły się do ostatecznego zamknięcia rozliczeń związanych z budową tamtejszego kościoła. 
  8. Pod chórem znajdziemy biuletyn parafialny oraz 2-gi nr Gościa Niedzielnego, który od Nowego Roku kosztuje 8 zł; prosimy o dołączanie tej kwoty do ofiary na tacę przez tych, którzy z tego czasopisma chcą korzystać…

AMDG