3 Niedziela Zwykła – 23.01.2022 r. Ogłoszenia

 3 Niedziela Zwykła – 23.01.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Trwamy w Tygodniu Modlitw o jedność Chrześcijan. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o g. 18.00 odbędzie się czuwanie modlitewne ku czci św. o. Pio, które poprowadzi III Róża ŻR.
  2. Zakończyła się tegoroczna „KOLĘDA” zarówno indywidualna w domach naszych Parafian, którzy wyrazili taką chęć przez złożenie zaproszeń, jak również w formie Mszy św. Kolędowych. Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej Kolędzie pomimo trwającej pandemii i którzy złożyli ofiary kolędowe na potrzeby Parafii.
  3. Jutro wspominamy św. Franciszka Salezego, bpa i dK.
  4. We wtorek mamy święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy tydzień ekumeniczny. W tym dniu zapraszamy na drugie spotkanie synodalne w naszej Parafii, które rozpocznie się o godz. 19.00.
  5. W środę wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa oraz Nowenna do MB Nieust. Pomocy; w piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu – patrona wszystkich uniwersytetów i szkół katolickich – o 15.00 Koronka do BM i adoracja do Mszy św. Wieczornej.
  6. Za tydzień w niedzielę 30.01 zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu naszego chóru „Laudate Dominum”. Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.00.
  7. Polecamy kolejny nr biuletynu parafialnego oraz „Gościa Niedzielnego„.

 AMDG