13 Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
30 czerwca 2024 r.

  

  1. Dziś przypada 13. niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Jeszcze dzisiaj Wspólnota „Dom na Skale”serdecznie zaprasza na spotkanie z okazji swojego Święta: Dnia Jedności. Rozpoczęcie o 12.30 Eucharystią w naszym kościele pod przewodnictwem ks. bpa Piotra Wawrzynka. Potem modlitwa uwielbienia, agapa i wspólne świętowanie.
  3. Również dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe o 17.30.
  4. W kalendarzu:

– w środę: Święto św. Tomasza Ap. oraz Nowenna do MBNP

– w czwartek: I czwartek miesiąca z modlitwą o nowe powołania oraz o uświęcenie kapłanów; po Mszy św. adoracja w ciszy i dodatkowa okazja do spowiedzi

– w piątek: I piątek miesiąca; od 8.30 odwiedziny chorych; o 15.00 Koronka do BM i adoracja do Mszy św., a od 17.00 spowiedź

– w sobotę: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej oraz I sobota miesiąca; modlitwy pierwszosobotnie i okazja do spowiedzi od 8.15.

  1. Przyszła niedziela będzie I niedzielą miesiąca. Wystawienie NS i adoracja po każdej Mszy. Odbędzie się również zmiana tajemnic ŻR, a ofiary na tacę będą przeznaczone na inwestycje.
  2. Przypominamy, że od jutra wchodzimy w plan wakacyjny: w lipcu i w sierpniu piątkowa Koronka i adoracja jedynie w pierwsze piątki.
  3. Wolontariusze akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia” serdecznie dziękują za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na pomoc Rodakom w Kazachstanie i porządkowanie polskich cmentarzy w tym kraju. Zebrana kwota wyniosła 1887 zł (w tym 1733 na Pawłowicach i 154 w Pruszowicach). Bóg zapłać!
  4. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: Biuletynu Parafialnego, Nowego Życia oraz Gościa Niedzielnego.
  5. Życzymy wszystkim owocnego tygodnia.

 

AMDG