
W Czwartek 4 czerwca świętować będziemy doroczną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Bożego Ciała! Zapraszamy na główną Mszę św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30, po której udamy się w procesji eucharystycznej ulicami naszego Osiedla! Serdecznie zapraszamy do udziału w tej procesji wszystkich mieszkańców naszej Parafii, jako świadectwo jedności i komunii całej naszej Wspólnoty parafialnej. Prosimy też o włączenie się w przygotowanie ołtarzy procesyjnych na znanej nam trasie procesji i zaangażowanie wszystkich wspólnot, jakie istnieją na terenie Parafii. Dziękujemy też z góry Dzieciom Komunijnym i Rocznicowym oraz ich Rodzicom, za mobilizację i pomoc w sypaniu kwiatów oraz niesienie dzwoneczków podczas procesji, a starszych prosimy o udział w procesji ze świecami oraz książeczkami umożliwiającymi wspólne śpiewy eucharystyczne. Będą następujące zmiany Mszy św.: zamiast Mszy św. o g. 8.00 na Pawłowicach, będzie odprawiana Msza św. w Pruszowicach, a także bezpośrednio po procesji – na Pawłowicach!
