Adoracja Bez Granic 25-26 Marca

 

Adoracja bez Granic: całodobowa modlitwa o pokój

 

Całodobowa, wynagradzająca adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z aktem poświęcenia przez Papieża Franciszka Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. To modlitewna propozycja na uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca).

– Modlitwa jest zawsze dużo bardziej skuteczna, niż jakiekolwiek działanie, dlatego w tej dramatycznej chwili padnijmy na kolana przed naszym Zbawicielem i prośmy o pokój! Pokój dla Ukrainy, dla całego świata, dla naszych domów, dla naszych serc – mówi Maciej Bodasiński, współorganizator wydarzenia.

Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu zaplanowana jest na 25 marca. To Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dzień w którym Archanioł Gabriel nawiedził Matkę Bożą i zapowiedział przyjście Zbawiciela, to bardzo znaczący dzień w Kościele Katolickim. Dokładnie dziewięć miesięcy później narodzi się Jezus. Ten dzień w historii zbawienia, to zapowiedź odkupienia i ocalenia. – Dlatego chcemy, właśnie tego dnia, prosić o ocalenie od wojny w każdej postaci i błagać Boga o pokój. Modlimy się w łączności z Papieżem Franciszkiem, który też wybrał tę datę na poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, o co prosiła Matka Boża w Fatimie – mówi Maciej Bodasiński, współorganizator wydarzenia.

Adoracja bez Granic jest odpowiedzią na wezwanie Konferencji Episkopatu Polski do organizowania tego dnia czuwań modlitewnych w całej Polsce.

Adoracja ma charakter przebłagalny. W centrum naszego życia, naszej Ojczyzny i całego świata stawiamy Jezusa Chrystusa, Pana i Zbawiciela.

Modlimy się w następujących intencjach:

  • o przebłaganie naszych grzechów
  • o nasze własne nawrócenie
  • o szacunek dla życia
  • o zapanowanie pokoju Bożego na całym świecie, szczególnie na Ukrainie

 

Akt poświęcenia zaplanowany jest na 25 marca 2022 roku na godz. 17:00. Po Mszy Św. o godz 18 rozpocznie się indywidualna całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu i potrwa do wieczornej Mszy Świętej następnego dnia – 26 marca (sobota). Zapraszamy

https://adoracjabezgranic.pl/