15.09.2019 18:24
Nawigacja
· Strona Główna
· Aktualno?ci
· Wiadomości
· Ogłoszenia
· Intencje mszalne
· Zapowiedzi
· O parafii
· Historia parafii
· Parafia w liczbach
· Proboszczowie
· Historia osiedla
· Ogólne
· Artykuły
· Forum
· Galeria
· Linki
· Szukaj
· Kontakt
Adres parafii
Wrocław-Pawłowice
ul. Starodębowa 30a
51-251 Wrocław
tel: 71 324-21-21
lokalizacja »
Msze święte
Niedziela08:00
09:30
Pruszowice11:00
12:30
18:00
Dni powszednie18:00
Środa Pruszowice18:00
Intencje mszalne
15 września
(niedziela)
08:00++ z rodz. Marciniak..
09:30Dziękcz. z ok. 35. rocz. ślubu Anny i Mariana Falbierskich - o Boże błog. i potrzebne łaski dla Jubilatów i całej Rodziny..
11:00+ Petronela, + Adam, + Katarzyna, + Stanisław, + Barbara..
12:30+ Józef, + Jezuita Krajewscy, + Wiesław Stawarz..
18:00+ Stefan Perz - 2. rocz. śm...
wi?cej »
Księża parafii
Proboszcz Ks. dr Michał MACHAŁ Kan. hon. ex. num. Kap. Koleg. ust. 2006
Wikariusz Ks. mgr lic. Jacek HOŁOWACZ ust. 2013
Ogłoszenia

2019-09-08  23 Niedziela Zwykła 2019
1.   Przeżywamy kolejną 23 niedzielę zwykłą w ciągu roku, jako drugą września; w naszym kościele trwa jeszcze remont, ale wkracza on już w fazę końcową: przystąpiono już bowiem do wykonywania elementów mocowania płyt sufitowych. W międzyczasie będzie też modernizowana instalacja elektryczna i wentylacja kościelna, czym zajmą się Panowie Tadeusz Pałczyński i Janusz Kopecki. Przewidziane jest także odmalowanie kościoła, a na koniec prace zabezpieczające więźbę dachową przed dalszą penetracją ze strony szkodników. Prosimy jeszcze o cierpliwość i wyrozumiałość dla tych warunków, w których przeżywamy Msze św., zwłaszcza niedzielne. Do tych informacji dołączamy także cząstkowy aneks kosztorysowy prac remontowych. Natomiast w Domu parafialnym prowadzone są prace instalacyjne - elektryczne, które wykonują Panowie: Wilusz J., Korniewicz K., Kwolek B. i Lewicki Cz. oraz malarskie - E. Macuski. Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim Wykonawcom i Ofiarodawcom.

2.   Dzisiaj - o 9.30 - pierwsze spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Kom. św. w bieżącym roku szkolnym.

3.   W kalendarzu liturgicznym nowego tygodnia zwracamy uwagę na: środę - NOWENNA oraz Msza św. imieninowa Ks. Jacka: serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Solenizanta; następnie w piątek czcimy Św. Jana Chryzostoma, a w sobotę - Podwyższenie Krzyża Św. W sobotę - Msza św. o g. 9.00 - poprzedzona tzw. Różańcem pod krzyżem w intencjach Ojczyzny!

4.   Za tydzień 3 niedziela września: zbiórka charytatywna prowadzona przez PZC oraz pierwsze powakacyjne spotkanie z Kandydatami do S. Bierzmowania oraz ich Rodzicami.

5.   Dopóki trwa remont - adoracja piątkowa odbywa się tylko w I-piątek, natomiast poranna Msza św. sobotnia jest odprawiana już w każdą sobotę. Kancelaria jest czynna w dni powszednie; zawsze po wieczornej Mszy św.

6.   Spowiedź św. jest możliwa przed Mszą św., w części kancelaryjnej zakrystii.

7.   Przy wejściu przez zakrystię i salkę znajduje się biuletyn parafialny oraz Gość Niedzielny, jeszcze także dla dzieci.

Wszystkim życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa

A*M*D*G

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 573,858 Unikalnych wizyt