22.09.2020 23:13
Nawigacja
· Strona Główna
· Aktualno?ci
· Wiadomości
· Ogłoszenia
· Intencje mszalne
· Zapowiedzi
· O parafii
· Historia parafii
· Parafia w liczbach
· Proboszczowie
· Historia osiedla
· Ogólne
· Artykuły
· Forum
· Galeria
· Linki
· Szukaj
· Kontakt
Adres parafii
Wrocław-Pawłowice
ul. Starodębowa 30a
51-251 Wrocław
tel: 71 324-21-21
lokalizacja »
Msze święte
Niedziela08:00
09:30
Pruszowice11:00
12:30
18:00
Dni powszednie18:00
Środa Pruszowice19:00
Intencje mszalne
22 września
(wtorek)
18:00W int. Ofiarodawców i Budowniczych k-ła w Pruszowicach i Domu Parafialnego im. św. Jana Pawła II..
wi?cej »
Księża parafii
Proboszcz Ks. dr Michał MACHAŁ Kan. hon. ex. num. Kap. Koleg. ust. 2006
Wikariusz Ks. mgr lic. Jacek HOŁOWACZ ust. 2013
Ogłoszenia

2020-09-20  25 Niedziela Zwykła 2020
1.   Przeżywamy 25 Niedzielę Zwykłą, jako 3-ą miesiąca września: udało nam się zakończyć uroczystości I-komunijne w naszej Parafii, a także uwieńczyć S. Bierzmowania - dłuższe, niż zwykle, - przygotowanie do tego sakramentu. Przed nami zakończenie Misji Św. rozpoczętych w marcu b.r. Nastąpi to w dniach od 1-4.10. Program tego zakończenia w postaci ANEKSU misyjnego znajduje się na stoliku pod chórem. Prosimy już teraz o szczegółowe zapoznanie się z tym programem!

2.   Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim, którzy przez swoje ofiary wspierają prace wykończeniowe kościoła w Pruszowicach i Domu parafialnego na Pawłowicach, wpłacane także przez konto bankowe. Za chwilę zostanie przedstawiony zostanie kolejny raport/bilans z budowy Domu parafialnego! Zwracamy uwagę, że od tygodnia można korzystać z salki - obok kancelarii - po każdej niedzielnej Mszy św. oraz z toalety, która jest przystosowana dla niepełnosprawnych, ale dzięki podjazdowi - jest ona dostępna także dla mam z dziećmi na wózku.

3.   Jeszcze dzisiaj - o g. 19.00 - spotkanie RP w nowym Domu; będzie ono poświęcone przygotowaniom do konsekracji, czyli uroczystego poświęcenia kościoła filialnego im. Św. Jana Pawła II w Pruszowicach.

4.   W nowym tygodniu: w poniedziałek - Św. Mateusza; we wtorek 22.09. - comiesięczny Apel: Św. JP II - na tle swej rodziny - poprowadzi Kościół Domowy; w środę 23.09. - Nowenna i doroczne dziękczynienie za wstawiennictwo Św. O. Pio, z udziałem O. Kapucyna - poprowadzi I Róża NSPJ; w sobotę Msza św. ku czci NMP o g. 9.00.

5.   Kancelaria parafialna czynna w Domu parafialnym: - w poniedziałki i wtorki oraz czwartki i piątki po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę - po rannej Mszy św.; zawsze do ostatniego interesanta.

6.   Spowiedź św. jest możliwa - w salce obok prezbiterium lub w zakrystii - przed każdą Mszą św., a w niedzielę - także podczas Mszy św.

7.   Na prośbę Parafian, uprzejmie prosimy o przestrzeganie w kościele tych samych środków bezpieczeństwa sanitarnego, jakie obowiązują w różnych okolicznościach życia zbiorowego: chodzi zwłaszcza o noszenie maseczki i zachowywanie dystansu wobec siebie wzajemnie.

8.   Pod chórem: Gość Niedzielny, aneks misyjny i biuletyn parafialny.

A*M*D*G

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 659,055 Unikalnych wizyt